Nowoczesne rolnictwo

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA

Inwestycja w szybki
i prosty rozwój gospodarstwa rolnego

Gospodarstwa rolne często zużywają znacznie więcej prądu niż przedsiębiorstwa. Jeśli jesteś rolnikiem, to z pewnością wiesz, jak dużą rolę odgrywa odpowiednie nasłonecznienie Twojego gospodarstwa. Gromadź przez cały rok energię słoneczną, decydując się na instalację fotowoltaiczną. 

Sprawdź, ile może zyskać Twoje gospodarstwo rolne, jeśli zdecydujesz się na inwestycję w panele fotowoltaiczne.

Fotowoltaika dla rolników rolnictwo Poznań

Ekonomiczne rozwiązanie dla gospodarstwa rolnego

Czysta Energia gwarancją oszczędności każdego rolnika

Ulga podatkowa dla rolników

Instalacje fotowoltaiczne są niezwykle skutecznym sposobem na oszczędzenie funduszy. To jednorazowa inwestycja, która zwróci się już po 6 latach użytkowania. Dodatkowo rolnicy, którzy decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych, mają możliwość skorzystania z ulgi inwestycyjnej.

Odlicz koszty założenia instalacji fotowoltaicznej od podatku i czerp wyłącznie korzyści z czystej energii płynącej ze słońca. 

Ulga ta przyznawana jest po zakończeniu inwestycji, a polega na odliczeniu od należnego podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy, w której została zrealizowana inwestycja 25% nakładów inwestycyjnych (art. 13 ust. 2 ustawy o podatku rolnym).

Przeczytaj jak uzyskać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

Pobieraj prąd dla swojego gospodarstwa prosto ze słońca

W dzisiejszych czasach większość gospodarstw rolnych jest w pełni zautomatyzowana. To duże ułatwienie pracy, które jednocześnie wymaga większego zużycia prądu. Dlatego doskonałym rozwiązaniem dla każdego rolnika jest zdecydowanie się na oszczędne panele fotowoltaiczne, które produkują prąd za darmo, pobierając energię ze słońca.

Jeżeli szukasz instalacji fotowoltaicznej domu lub dla instalacji swojej firmy, sprawdź naszą ofertę.

Zaoszczędzone fundusze i zysk dla rolników

Decyzja o instalacji farmy fotowoltaicznej na terenie Twojego gospodarstwa to gwarancja zadowolenia oraz oszczędności. Zapewnij sobie bezpłatne źródło energii, z którego możesz korzystać bez przerwy. Skutecznie obniżaj koszty działalności Twojego gospodarstwa rolnego.

Wykorzystanie potencjału gospodarstwa

Montując panele fotowoltaiczne na terenie gospodarstwa rolnego, nie musisz martwić się o brak odpowiedniej przestrzeni. Swobodnie wykorzystaj potencjał, jakim są zabudowania na jego terenie. Mogą to być różnorodne budynki gospodarcze, przechowalnie czy hale. Wykorzystuj każde miejsce w efektywny sposób.

Świadome dbanie o środowisko

Zadbaj o środowisko naturalne w świadomy sposób i bądź przykładem dla innych rolników. Systemy fotowoltaiczne nie wpływają negatywnie na otoczenie. Podczas produkcji energii, która pochodzi ze słońca, nie jest produkowany szkodliwy dwutlenek węgla.

Czy wiesz, co Twoje gospodarstwo rolne może zyskać dzięki panelom fotowoltaicznym?

finansowanie paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne dla rolnictwa

Panele fotowoltaiczne w Wielkopolsce dla rolnictwa

Jeśli myślimy o lokowaniu swoich pieniędzy w inwestycje głównie mówimy o kruszcach, walutach czy sektorze deweloperskim.

Czemu nie mieć pewnego zarobku przez wiele lat, skoro teraz jest to możliwe? Otóż farmy fotowoltaiczne to przykład świetnej i pewnej inwestycji. Mając fundusz inwestycyjny w wysokości np. 1 000 000 zł, możemy go w łatwy sposób pomnożyć do 2 500 000zł, mając na względzie podwyżki prądu.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Tania energia dla rolnika

Systemy fotowoltaiczne dla Twojego gospodarstwa rolnego 

Produkuj energię prosto ze słońca i spraw, że Twoje gospodarstwo będzie innowacyjne i ekologiczne

Przewiń do góry