Tania energia dla całej rodziny

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Najtańsze źródło energii dla Twojego domu

Myśląc o budowie lub modernizacji swojego domu, warto mieć na uwadze systemy pozwalające zaoszczędzić lub usamodzielnić gospodarstwo domowe.

Możesz zmniejszyć swoje rachunki za prąd w prosty oraz ekologiczny sposób. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, które stanowią doskonałe źródło zielonej energii.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

 

Fotowoltaika dla domu Poznań

zyskaj spokój i nie bój się nieustannie rosnących cen za energię

Instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu domu jednorodzinnego jest coraz częściej wykonywana, dzięki dofinansowaniu, które możesz uzyskać. 

To świetny pomysł na zaoszczędzenie pieniędzy na inne cele. Czerp prąd prosto ze Słońca – za darmo i bez przerwy.

Jeżeli szukasz instalacji fotowoltaicznej dla rolnictwa lub dla instalacji swojej firmy, sprawdź naszą ofertę.

Oszczędzanie na rachunkach

Nie da się ukryć, ale ceny za prąd rosną każdego roku i jest to od nas niezależnie. Zamiast wydawać swoje oszczędności na wysokie rachunki za energię, lepiej zdecydować się na jednorazową inwestycję, jaką sa panele fotowoltaiczne. Dzięki temu możesz zmniejszyć swoje opłaty za prąd nawet do 90% w skali roku.

Inwestycja we własne potrzeby

Każdego miesiąca wydajesz około 150 złotych na opłaty za energię? Co powiesz na to, aby odkładać tę sumę na inny cel i cieszyć się wyremontowaną kuchnią, zadbanym ogrodem czy eleganckim tarasem? Jest to możliwe dzięki instalacjom fotowoltaicznym, dzięki którym prąd będzie pobierany prosto ze Słońca i bez żadnych kosztów.

Działanie w zgodzie ze środowiskiem

Marzysz o tym, aby oddychać czystym powietrzem i otaczać się piękną, bujną przyrodą? Zrób krok ku temu, decydując się na montaż systemu fotowoltaicznego na dachu swojego domu. Liczby są przerażające - zakłady energetyczne produkują około 6 ton rocznie pyłów, substancji szkodliwych i dwutlenku węgla, aby zasilić jedno gospodarstwo domowe. Masz na to realny wpływ.

Dlaczego warto zdecydować się na panele fotowoltaiczne na dachu domu?

finansowanie paneli fotowoltaicznych
Panele fotowoltaiczne w Wielkopolsce

Jak wiadomo z obliczeń z uwzględnieniem starzenia się instalacji w czasie pracy instalacji fotowoltaicznej zarabia ona na siebie w stosunku 1zł zainwestowanej do 2.5zł zarobionego. Jest to utopijna wręcz wizja, a jednak rzeczywista. 

Oprócz tego istnieje program dopłat rządowych, dzięki którym każda instalacja powyżej mocy 2 kWP otrzymuje dotacje w wysokości 5 000zł lub możemy skorzystać z drugiego programu, który pozwala nam na pożyczkę nawet na 15 lat z oprocentowaniem 2.54%.

Więc niezależnie czy mamy pieniądze na koncie czy też nie, nic nam nie stoi na przeszkodzie, by uratować domowy budżet jak i zaoszczędzić naszej planecie ton wyrzuconego w atmosferę CO2.

Twój dom może produkować zieloną energię

Systemy fotowoltaiczne dopasowane do potrzeb każdego domu

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy panele fotowoltaiczne są dobrym rozwiązaniem dla domu. Fotowoltaika to same korzyści, które zadowolą każdego.

tgeneriga, Poznań, wielkopolska

Systemy fotowoltaiczne dla Twojego gospodarstwa Domowego

Produkuj energię prosto ze słońca i spraw, że Twoje gospodarstwo będzie innowacyjne i ekologiczne

Przewiń do góry