FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Zainwestuj w zrównoważony rozwój swojego przedsiębiorstwa

Systemy fotowoltaiczne zainstalowane na dachu Twojej firmy pomogą Ci zaoszczędzić środki finansowe z rachunków na energię. Dzięki temu będziesz mieć więcej możliwości na inwestycję w rozwój biznesu oraz pracowników. Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki fotowoltaice.

Przekonaj się, ile może zyskać Twoje przedsiębiorstwo, gdy zdecydujesz się na instalację paneli fotowoltaicznych. 

FOTOWOLTAIKA FIRMA POZNAŃ

Panele fotowoltaiczne dla przedsiębiorstwa

Prowadzisz firmę i szukasz sposobu na zmniejszenie kosztów?

Wykorzystaj wolną przestrzeń na dachu, decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych. To doskonała inwestycja – w przedsiębiorstwo i środowisko.

Dzięki tej inwestycji możesz znacząco zmniejszyć koszt zużycia prądu, a przy odpowiednio wielkiej instalacji – nawet na tym zarabiać.

Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne lub szukasz instalacji fotowoltaicznej dla domu – sprawdź naszą ofertę.

Prąd za darmo

Przedsiębiorca, który wykorzystuje instalację fotowoltaiczną, samodzielnie produkuje prąd na potrzeby własnego biznesu. To nie tylko unikanie ryzyka, jakim jest podwyżka cen za energię, ale także możliwość zysku na odsprzedaży prądu. Systemy fotowoltaiczne to doskonała inwestycja w niezależność firmy.

Oszczędność budżetu

Panele fotowoltaiczne to jednorazowy wydatek - płacisz za ich montaż, nie martwiąc się o późniejsze opłaty za prąd. Energia czerpana jest wyłącznie ze słońca i będzie wykorzystywana na bieżąco na potrzeby własnej firmy. Nie tylko oszczędzasz na rachunkach, ale możesz także zarabiać. Wszystko dzięki możliwości sprzedania nadwyżki prądu do sieci energetycznej.

Ekologiczne podejście do biznesu

Słońce jest źródłem czystej energii. Podczas produkcji energii słonecznej nie jest produkowany dwutlenek węgla. Świadome dbanie o środowisko jest pozytywną wizytówką każdej firmy. Decyzja o instalacji systemu fotowoltaicznego pozytywnie wpłynie na jej wizerunek, a Ty zyskasz przewagę nad konkurencją.

Co Twoja firma zyska dzięki panelom fotowoltaicznym?

finansowanie paneli fotowoltaicznych

Dzięki nowelizacji ustawy OZE, podmioty prowadzące działalność gospodarczą mają możliwość korzystania z tzw. systemu opustów. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą oddawać nadwyżki wygenerowanej energii (np. wytworzonej w ciągu dnia lub lata) do sieci i odbierać ją w przypadku, gdy następuje niedobór energii słonecznej (wieczorem lub
zimą).

Pakiet Prosumencki 2019 pozwala przedsiębiorcom na wykorzystywanie wytworzonego prądu na własne cele. Należy pamiętać, że zmiany dotyczą instalacji fotowoltaicznych nie przekraczających mocy 50 kW.

Zielona energia w Wielkopolsce

czysta energia to nieskazitelny wizerunek firmy

Poczucie odpowiedzialności społecznej

Prowadzisz firmę w myśl zasady CSR, czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu? Decyzja o zamontowaniu systemu fotowoltaicznego w Twojej firmie doskonale wpisuje się w ideę tej koncepcji. Wykorzystując zieloną energię, która nie działa negatywnie na środowisko, pozytywnie wpływasz na wizerunek firmy. Panele fotowoltaiczne dla firmy to pokazanie, że interesy całego społeczeństwa i środowiska są dla Ciebie bardzo ważne. 

tGENERGIA Poznań, wielkopolska

Fotowoltaika dla Twojego przedsiębiorstwa

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę na instalacje fotowoltaiczne

Przewiń do góry